Mikro Dokulu Bez Programı

                                                  

 

-------------------------------------------------------------------

Küçük Beyaz Bez

Küçük ve büyük olmak üzere iki farklı ebatta tasarlan-mıştır. Kuru, ıslak temizlik-te kullanılması tavsiye edilir. Mutfak, banyo, tezgah, metal yüzeyler, mobilyalar vb. yerlerin temizliğinde üstün temizlik sağlamanız için özenle tasarlanmıştır. Özel dokusu sayesinde hacminin 4–5 katı kiri hapseder. Parlak-parlatılmış yüzeylerde ve cilalı mobilyalarda tavsiye edilmez.

Büyük Beyaz Bez

GSI ev, işyeri, okul, hastane, çocuk yuvası, araba vs. temizliğinde olduğu gibi, tüm profesyonel temizlik işlerinde devrim niteliğinde ürünlerle sizlere merhaba demekten mutluluk duyar.
Herhangi bir temizlik maddesine gerek duymadan sağlığa uygun ve doğaya duyarlı üstün bir temizlik sağlar. Doğaya zarar veren, ekolojik dengeyi bozan deterjan vb. temizlik ürünlerine gerek kalmadan sadece suyla üstün temizlik sağlar. Sağlıklı ve özel hammaddesi sayesinde anti bakteriyeldir. Çevre dostu temizlik bezleri kullanım süresinin uzunluğundan dolayı ekolojik dengenin bozulmasını önlediği gibi kolayca toprağa karıştığı için doğa dostudur.
Nano teknoloji kullanılarak üretilen mikro dokulu ürünler, diğer bezler gibi tozu ve kiri bir yerden diğer bir yere taşımaz. Özel dokusu sayesinde tozu, kiri ve yağı kendi içine hapseder,
emme kapasitesi bezin kendi kitlesinin 4–5 katıdır. Muhafaza edilmesi kolaydır.
Musluk suyu ile yıkamanız veya çok az miktarda deterjanda kaynatmanız yeterlidir.
Daha etkili ve parlak sonuçlar almanız için, her ürün farklı renklerde tasarlanmıştır.

Cam Bezi

Pencere, ayna, çerçeve, vitrin, monitör, fotoğraf makinesi, LCD, plazma, cep telefonu ekranları vb. cam yüzeylerin ve diğer hassas büro donanımları-nın temizliğinde etkilidir. Kuru ve ıslak olarak kullanılabilir.

Büyük Cam Bezi

Küçük cam bezle aynı özellikte olup aynı yerlerde kullanılması tavsiye edilir. Daha büyük olarak tasarlanan bu ürün hem daha büyük alan-larda hem de daha uzun ömürlü kullanmanız için özel olarak üretilmiştir

Optik Bez 15

Gözlük, HI-FI donanımları, TV ve PC ekranları ile büro donanımları gibi hassas yüzeylerin temizliğinde kullanmanız için üretilen yumuşak, özel bir üründür

Optik Bez 25

Gözlük, HI-FI donanımları, TV ve PC ekranları ile büro donanımları gibi hassas yüzeylerin temizliğinde kullanmanız için üretilen yumuşak, özel bir üründür

Renkli Set

Daha iyi ve etkili sonuçlar almanız için kullanım amacına göre ayrı renklerde tasarlanmış bez seti. Evinizde veya işyerinizde ki her bölüm için ayrı renkte bir bezi kullanmanız daha sağlıklı, parlak ve ideal sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Turuncu Bez

Mutfak kapları ve yemek takımlarının temizliğinde kullanmanız için özel olarak tasarlanan, yumuşak

yapılı, pratik kullanımlı bezdir. Özel dokusu ile cam, kristal, ateşe dayanıklı cam, seramik, porselen gibi maddeler ve mekanik hasarlara duyarlı diğer yüzeyler için ideal bir üründür. GSI titanyum kapların temizliğinde de bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !