Cilt & Vücut Bakımı

MASAJ BUZ JEL

Nane yağı, Öküz gözü ( arnica ) ve cadı fındığı ekstraktı ile güçlendirilmiş formülü sayesinde yorgun ve ağır bacakları, ayakları dinlendirir; kasları rahatlatır ve mükemmel serinlik , canlılık, tazelik hissi verir. Ağır bacakları hafifletir.
Aromatik kokusu aromaterapi imkanı verdiğinden dinlendirir, rahatlatır.
Masaj jelleri ile uygulama sonrası ellerinizi yıkayınız.
Gözlerle, açık yaralar ve mukoza ile temasından kaçınınız.
Teması halinde bol suyla yıkayınız

AT KESTANESİ ÖZLÜ JEL

At kestanesi ekstraktı ihtiva eder. Dolaşıma etkilidir.
Vasküler (damar) sisteminin elastikiyetini destekler, bacaklarda kas sistemini uyarır ve güçlendirir.
Bacaklarda şişliklerin, yorgunluğun giderilmesini sağlar

CADI FINDIĞI JELİ

Cüce çam, Arnica (Öküz gözü) ve cadı fındığı ekstraktı içerir.
Sıkıştırıcı ve vasküler (damar) elastikiyeti koruyucu, kas sistemini güçlendirici ajanlarla zenginleştirilmiş masaj jelidir.
Cildi uyarır, aktive eder ve sıkılaştırır.
Kas sistemine olan etkinliği açısından sporcu ve atletler için tavsiye edilir.
Kas, eklem ağrılarında da faydalıdır

AYAK BALZAMI

Bitkisel yağlar ve mentol içeriği ile ayak kokularını gidermeye yardımcı olup ayakların hoş kokmasını sağlar.
Ayrıca ayak yorgunluğunu hafifletmeye ve yeni nasır oluşumunu engellemeye faydası bulunmaktadır.
Masaj yaparak uygulandığında,yorgunluktan kaynaklanan ayak ve bacak ağrılarını hafifletir

ALOE VERA KREM

KLEOPATRA’NIN GÜZELLİK SIRRI
Aloe barbadensis ekstraktı içeren günlük nemlendiriciniz.
Kolay absorbe edildiğinden gün boyu cildinizi nemendirir, korur, rahatlatır, canlandırır, yumuşatır.
Bilinen en eski nemlendirici olarak kozmetikde kullanmını Kleopatra ile billikte eksi Mısır’a kadar uzanır. Sadece kozmetik amacıyla değil birçok cilt rahatsızlıklarında kullanıldığı rapor edilmektedir. Onarıcı özelliği ve hücre yenileyici kabiliyeti ile yanıklarda, kesiklerde, sıyrıklarda hatta egzematik cilt rahatsızlıkları ve dermatitlerde bile faydalıdır. Sabah, akşam temiz cilde yüz, boyun ve dekolte bölgesine hafif masajla uygulayınız.
Cilt toleransını kontrol etmek için dermatolojik olarak test edilmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.
Kuru, yorgun ve soluk, cansız ciltler için ideal bir seçim.

KLEOPATRA’YA BENZEMEK İÇİN BİRAZCIK ŞIMARTIN cildinizi.

AVOKADO KREM

Kuru, gergin, çatlak ve kırışık ciltler için.
Pürüzsüzleştirici, onarıcı, nemlendirici, yumuşatıcı, besleyici aktif maddeler içerir.
Cilde kaybolan canlılığını geri kazandırır. Olgun, kuru, yorgun ve kuru ciltler için tavsiye edilir.
Renklendirici madde içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir

GÜNDÜZ YOĞUN BAKIM KREMİ

Canlandırıcı, restoratif, onarıcı günlük nemlendirici krem.
Nemlendirir, korur;
Yüksek konsantarsyonda koruma ve nemlendirme sağlayan aktif maddeler içerir.
Renklendirici madde içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.

GECE YOĞUN BAKIM KREMİ

Yumuşak peeling (soyma) işlemi yapan gençleştirici, yaşlanma etkilerine karşı meyva asitleri (Alfa hidroksi asitler) içerir.
Epidermisde yer alan çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltır.
Cildin kendini onarma prosesini uyarır.
Anti-age (yaşlanma etkilerine karşı) gece bakım kremi.
Renklendirici madde içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Geceleri yatmadan önce temiz cilde hafif masajla uygulayınız

ÇAYAĞACI KREMİ

Orijinal Avustralya çay ağacı yağı içerir. Çay ağacı yağı kremi özellikle problemli,, yağlı, akneli, kirli, kusurlu, sivilceli ciltlerin bakımında tavsiye edilir. Enfeksiyona ve enflamasyona (iltihap) riskine çok açık bu ciltleri bakterilere karşı korur. Bakımı zor olan bu tip ciltler için sadece çay ağacı yağı değil içerdiği D-pantenol, A vitamini, E Vitamini , Aynı sefa yağı ile cildin elastikiyetini, nemini korur, pürüzsüzlük kazandırır. Kusurlu görünümünü düzeltir. Yüz toniği ile temizledikten sonra uygulanması tavsiye edilir.

*Tüm TEBAMOL serisi ürünlerde bulunan Orijinal Avustralya Çay ağacı yağı uluslararası Standartlara uyar. Bu uygunluğu patentli olması ve kalite damgasıyla ispatlanmaktadır.

TEBAMOL®
Avustralya çay ağacı , %100 saflıkta olup % 40’dan fazla terpinen-4-ol ve % 4’den az sineol içermektedir

ÇAYAĞACI YÜZ TONİĞİ

Yağlı, problemli, akneli, kirli, sivilceli ciltlerin temizliği için kullanılır. Bu sayede hijyenik koşullarda diğer uygulamalar için uygun ortam yaratır. İçerdiği çay ağacı yağı ile bu ciltlerin enfeksiyon ve enflamasyon (iltihap) riskinin kontrol edilmesini, enflamasyonun ve enfeksiyonun dağılmasını ve daha kötü görünüm kazanmasını engeller. Aktif yüz kremi öncesi yüzünüzün temizlenmesi için kullanınız. Islatılmış cilde pamuk parçasıyla uygulayın.

*Tüm TEBAMOL serisi ürünlerde bulunan Orijinal Avustralya Çay ağacı yağı uluslararaası Standartlara uyar. Bu uygunluğu patentli olması ve kalite damgasıyla ispatlanmaktadır.

TEBAMOL®
Avustralya çay ağacı , %100 saflıkta olup %’40 dan fazla terpinen-4-ol ve % 4’den az sineol içermektedir

ÇAYAĞACI STICK

Asece akne ve sivilcelere topikal olarak uygulanan bu solüsyon kalemi uygulamayı kolaylaştıracak şekilde spot kalem şeklindedir. Bu sayede lokal uygulama imkanı verir. Uygulandığı yerde bakterileri kontrol ederek diğer bölgelere taşınmasını, yayılmasını engeller. Çay ağacı yağının bakterisd etkinliğinin akneleri kontrol etmeye imkan veren formu uygulamayı rahatlığa dönüştürür. Etkinliği Kafur ve adaçayı ile arttırılmıştır.Renklendirici yada koruyucu maddeler içermez. Dermatolojik kontrolü yapılmıştır.

*Tüm TEBAMOL serisi ürünlerde bulunan Orijinal Avustralya Çay ağacı yağı uluslararası Standartlara uyar. Bu uygunluğu patentli olması ve kalite damgasıyla ispatlanmaktadır.

TEBAMOL®
Avustralya çay ağacı , %100 saflıkta olup % 40’dan fazla terpinen-4-ol ve % 4’den az sineol içermektedir.

ÇAYAĞACI ŞAMPUANI

Orijinal Avustralya çay ağacı yağı ve D-pantenol içerir. Özellikle saç dersinin bakterilere karşı korunmasında etkili saç şampuanıdır. Çay ağacı yağı ile korunmasını D pantenol ise beslenmesini, canlanmasını sağlayarak etkili bir bakım sunar. Saç kremi gerektirmeyecek kadar yumuşatır. Saça verdiği ışıltı sağlıklı ve hijyenik bakım imkanı vermesinden kaynaklanır. Problemli saçların bakımı için idealdir. Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiştir. Ambalajı üzerinde test edildiğine dair damgasını kontrol ediniz. İyi hissetmek iyi görünmektir.Islak saçı yeteri kadar ürünle köpürtün ve bol su ile durulayın.

*Tüm TEBAMOL serisi ürünlerde bulunan Orijinal Avustralya Çay ağacı yağı uluslararası Standardlara uyar. Bu uygunluğu patentli olması ve kalite damgasıyla ispatlanmaktadır.

TEBAMOL®
Avustralya çay ağacı , %100 saflıkta olup % 40’dan fazla terpinen-4-ol ve % 4’den az sineol içermektedir.

YOĞUN BAKIM KREMİ

UV radyasyonu gibi çevresel faktörler, cildin yüzeyindeki hücrelere zarar veren serbest radikaller üretir. Doğal yaşlanma prosesini hızlandıran bu serbest radikaller, ciltteki doğal nemlendirme faktörlerini azaltır. Böylece cilt kurur, çatlar ve kırışır.
Yağda su emulsiyon bazlı bu krem, yapısı gereği etkisini uzun süre sürdürebilen hidro-lipidik tabaka yaratır. Eksilen doğal nemlendirme faktörleri ve hyaluronik asit sayesinde cildin günlük nemini karşılar. Nemlendirici etkinliği yanında içerdiği A vitamini, E vitamini ve pantenol, jojoba yağı sayesinde cildi pürüzsüzleştirir ve rahatlatır. İhtiva ettiği creamidler ise cildin doğal fonksiyonlarını destekler.
DIANA kreminin düzenli kullanılması halinde stresli, kırışık ciltler, pürüzsüzleşir, yumuşak kalır, elastikiyeti korunur. Eudermik pH’da olup cildin hassasiyetine etki etmez. Dermatolojik toleransı kontrol edilmiştir.

TEMİZLEME SÜTÜ

Günlük temizleme sütü.
Cildi nazikçe temizler, kirlerden arındırır ve makyajı temizler.
Yumuşak ve duru bırakarak günlük krem uygulamaları için cildi hazırlar.
Sabahları ve akşamları hafif ıslatılmış cilde ufak dairesel halkalarla masaj yaparak uygulayın. Sonra ılık suyla bolca durulayın. Tazeliği ve yumuşaklığı hissedin.
Cilt yüzeyinde kalıntı bırakmadığı için hassas ciltler dahil her türlü ciltlere uygundur.Kokusunu hissettiren cilde faydalı ceviz yağı içerir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

AYNISAFA KREMİ

Calendula officinalis (aynı sefa) bitkisinin çiçeklerinden elde edilmiş triterpenoid saponinler, karetonoidler (Pro-vitamin A), kalendulin reçinesi, karotenoid pigmentleri, steroller ve flavoidler gibi cilde yararlı maddeler içeren ekstrat içerir.
Ciltteki yaşlılık belirtilerinin görünümünü azaltır.
Çok kuruyan ve çatlayan eller içinde tavsiye edilir.

-Onarır,
-Cilt dokusunu yeniler
-Cildi tazeler
-Kırışıkların görnümünü azaltır.
-Olgun, mature ciltlerde şişliklerin azalmasına yardımcı olur.
-Ciltteki renk verici pigmentlerin homojen dağılımını ve stabilizasyonunu sağlar. Bu sayede lekelerin görünümü azalır.

AYNISAFA ŞAMPUANI

Pro-vitamin B 5 içeren günlük saç baç bakım şampuanı.
Saçı nemlendirir, kurumasını engeller ve Elektro şarja karşı saçın dağılmasını ve elektriklenmesini önler.
Islak saça köpürterek uygulayın. Bol su ile durulayın.
Kutan toleransı kontrol edilmiştir. Bu sayede saç ve saç derisine zarar vermez. Eudermik pH da olup alkali içermez. Bu sayede güvenle kullanılır.
Calendula officinalis (aynı sefa) ekstraktı ve provitamin B 5 (pantenol) içerir.

101 HERBAL-BİTKİSEL YAĞ

Doğanın bize sunduğu 101 çeşit bitkinin yağı. Bitkilerin gücü içerdikleri yağlarda sakladır. Bitkisel yağlarda depolanan ozon, masajla cilde kazandırıldığında cilde transfer edilen enerji, cildin kendi metabolizmasını tetikler, uyarır.
Bu nedenle saymakla bitmeyen çok çeşitli yararları vardır. Banyo sonrası, yorgunluklar, çok kuru ciltler, ayak tabanları, yüz bakımı gibi her türlü yüz ve cilt bakımında faydalıdır.
En azından son duş suyuna biraz ilavesi, zindelik rahatlık verir.
Enerji verici, rahatlatıcı, uyarıcı, sirkülasyonu hızlandırıcı, ağrı giderici özel seçilmiş 101 çeşit bitkisel esansiyel yağlar içerir.

110 HERBAL-BİTKİSEL YAĞ

Doğanın bize sunduğu 110 çeşit bitkinin yağı. Bitkilerin gücü içerdikleri yağlarda sakladır. Bitkisel yağlarda depolanan ozon, masajla cilde kazandırıldığında cilde transfer edilen enerji, cildin kendi metabolizmasını tetikler, uyarır.
Bu nedenle saymakla bitmeyen çok çeşitli yararları vardır.
Banyo sonrası, yorgunluklar, çok kuru ciltler, ayak tabanları, dirsekler, çatlaklar, hamilelikte oluşan çatlaklar, güneş banyosu sonrası, yüz bakımı gibi her türlü yüz ve cilt bakımında faydalıdır.
En azından son duş suyuna biraz ilavesi, zindelik rahatlık verir.
Enerji verici, rahatlatıcı, uyarıcı, sirkülasyonu hızlandırıcı, ağrı giderici özel seçilmiş 110 çeşit bitkisel esansiyel yağlar içerir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !